Reiside eripakkumised - Kreeka, Zakynthose imekaunid rannad

ZAKYNTHOS

Joonia meres asuva imeilusa Zakynthose saare tuntuimaks vaatamisväärsuseks on Navagio rand, mida tuntakse ka kui Laevahukurannana.

Peoloponnesose poolsaare lähedusse jäävasse Zakynthosesse armuvad ka need, kes on eelnevalt paljudes teistes Kreeka kuurortides puhanud. Zakynthos on ideaalne paik rannapuhkuse jaoks – ilus loodus, laugjad liivarannad ja puhas merevesi. Tänu kirkale ja läbipaistvale mereveele on Zakynthos suurepärane snorgeldamis- ja sukeldumissihtkoht. Saarel on looduskaitsealuste hiigelsuurte Caretta Caretta merikilpkonnade pesitsuspaik. Kilpkonni saab vaatama sõita merereisi käigus. Zakynthose hotellid paiknevad enamasti rannas või ranna lähedal. Zakynthoselt leiab rahulikke ja vaiksemaid külasid ning ka aktiivsest ööelust huvitujad ei pea kindlasti pettuma, sest ka nende peale on Zakynthosel mõeldud.

Tsilivi kuurort on saare üks populaarseim nii perede, paaride kui sõpruskondade seasl. hotelle iseloomustas peamiselt ehk väikesed hotelliterritooriumid. Tsilivi liivarand on küllaltki kitsa liivaribaga, kuid peredesõbralik ning piisavalt elav. Peatänavalt leiab nii kaubandust, tavernaid, baare – tegevust kõigile.
Saare keskus on Zante (Zakynthos Town), kus elab suurem osa saare elanikest. Pisikene linnakene, kust leiab peatänava shopinguvõimalustega ning õhtuti võimalik baarides/tavernates aega veeta. Linnarand ei ole nii puhas ega ilus kui kuurortites, kuid hea bussiühendus kuurortitega. Enamik laevaekskursioonidest väljuvad ka Zantest. Kalamakis leiab pika, laia liivariba ja puhta veega ranna. Erilised on ka rannas asuvad merikilpkonnade pesad, mis märgistatud väikeste puidust taradega. Veespordialasid rannas ei lubata – need peaksid olema peamiselt Tsilivis ning Argassis.
Laganas - kahtlemata saare kõige elavam kuurort, kus suur osa külastajatest on noored ning peod toimuvad praktiliselt 24/7. Ööelu armastajate meelispaik Zakynthosel.
Argassi on rahulikum piirkond, mille peatänavalt leiab poekesi, baare, toidukohti. Ei olnud liiga rahulik ega liiga lärmakas – igaleühele midagi. Arvestada tuleb, et Argassi rannad on kas pea olematu või väga kitsa liivaribaga. Vetteminek lauge kuid võib kohati olla kivisem. Pikad liivarannad Vasilikose piirkonnas jäävad Argassist ~7-10 km kaugusele ning saarel toimib hästi kohalik bussiliiklus.

385 EUR

Reisid Helsingist Zakynthosele!

1-nädalased reisid väljuvad Helsingist kolmapäeviti 03.07-25.09.2019. Kui osta ainult lennupilet, siis on väljumised teisipäeviti 02.07-24.09.2019.

Abelia Studios 2* (söökideta), Tsilivi 385  EUR
Athina Studios 2* (söökideta), Argassi 420  EUR
Windmill Studios 2* (söökideta), Argassi 536  EUR
Di Palai 3* (söökideta), Tsilivi 543  EUR
Palmyra 3* (söökideta), Argassi 628  EUR
Windmill Bay 4-* (söökideta), Argassi 743  EUR
Mamfredas Resort 4+* (söökideta), Tsilivi 1308  EUR
Ainult lennupilet Helsingi-Zakynthos-Helsingi 310  EUR
Reisipaketi hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletid Helsingi-Zakynthos (Finnair)
- majutus 7 ööd valitud hotellis
- toitlustus vastavalt valitud hotellile
- sihtkohas soomekeelse reisiesindaja teenused

Lisatasu eest:
- transport Tallinn-Helsingi-Tallinn (laev või lennuk)
- sihtkohas edasi-tagasi transport lennujaamast hotelli
- äraantav pagas
- toitlustus lennukipardal
- reisikindlustus
- kohapealsed ekskursioonid
- ühene majutus

Märkused

Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Lisateave

Seotud riigid: Kreeka
Seotud sihtkohad: Kreeka, Joonia saared: Zakynthos

Tellimisvorm