Majutuse eripakkumised - Ameerika Ühendriigid, Los Angeles

Los Angeles

USA läänerannikult leiab võimsad looduspargid ning hämmastava looduse, erilised suurlinnad, maailma suurima filmitööstuse ning Disneylandi - põnevatest reisiideedest ei ole iialgi küllalt!

Majutuse hinnad soodsaimaile saadavale kahe reisija toatüübile 1 ööks
Hollywood Roxy Hotel 2*, Hollywood 92  EUR
Beverly Inn 3*, Beverly Hills 110  EUR
Airtel Plaza Hotel Van Nuys 3* , Van Nuys 139  EUR
O Hotel 3*, Downtown 163  EUR
L.A Sky Boutique 4*, Westwood 223  EUR
Sheraton Gateway 4*, LAX lennujaam 216  EUR
Luxe Sunset Boulevard Hotel 4*, Brentwood 259  EUR
Sofitel Los Angeles at Beverly Hills 5*, Beverly Hills 362  EUR
Kalifornia on turistide poolt armastatud osariik Ameerika Ühendriikide läänerannikul. Seal leidub päikesepaistet ja supelrandasid, lumega kaetud mäestikke ja kanjoneid, kärestikulist rannajoont, Beverly Hillsi rikkust ja Hollywoodi filmitähtede sära, shopingu- ja kasiinokeskusi, ääretuid kõrbealasid ja viljapuuaedu. Peamised turisti­atraktsioonid on Los Angeles, San Francisco, San Diego, Grand Canyon, Santa Barbara ja Palm Springs.
Los Angelesi lennates tasuks kohapeal rentida auto ja sõita perega 43 km edasi Disneylandi. Kindlasti tasub külastada ka 215 km kaugusel asuvat San Diego loomaaeda või suunduda 6h auto-matkale Las Vegasesse - linna, mis kunagi ei maga. Mööda rannikut üles põhja poole sõites jääb 8h autosõidu kaugusele San Francisco ja Sacramento.


Eesti kodanikud võivad sõita viisavabalt Ameerika Ühendriikidesse. Kõik reisijad peavad enne reisi taotlema elektroonilist reisiluba ESTA. See kehtib korduvreisimiseks 2 aastat ning taotlus maksab 14 USD reisija kohta. ESTA taotlemine käib läbi veebilehe: https://esta.cbp.dhs.gov

Näidishinnad on toodud kaheinimesetoale 1 ööks ning hinnad kehtivad vabade hotellitubade saadavusel. Majutuse täpne hind sõltub valitud reisiperioodist ja reisi broneerimise ajast.
Lisateave
Seotud riigid: Ameerika Ühendriigid Seotud sihtkohad: Ameerika Ühendriigid, California: Los Angeles
Tellimisvorm