Majutuse eripakkumised - Guadeloupe ja Martinique

Killuke Prantsusmaad Kariibidel: Guadeloupe ja Martinique

Näidispakkumine Guadeloupe hotellimajutusele. Hinnad on toodud ühele reisijale ühenädalasele majutusperioodile eeldusel, et koos reisib ja ühes toas majutub kaks reisijat.

GUADELOUPE
Hinnad 1 reisijale 7 ööks (eeldusel, et reisijaid on vähemalt 2)
Le Vallon Residence 2*, Grande Terre (söökideta) 312  EUR
Residence Hotel Golf Village 3*, Saint Francois (hommikusöögid) 555  EUR
Mahogany Hotel Residence & Spa 4*, Gosier (hommikusöögid) 719  EUR
MARTINIQUE
Hinnad 1 reisijale 7 ööks (eeldusel, et reisijaid on vähemalt 2)
Diamant Beach 3*, Le Diamant (söökideta) 385  EUR
Karibea Sainte Luce 3*, Sainte Luce (hommikusöögid) 599  EUR
Hotel La Pagerie 4*, Trois Ilets (hommikusöögid) 786  EUR
Guadeloupe – omapärase liblika kujuga saar on Kariibi mere kreooli kultuuri keskus, mida on mõjutanud prantsuse ning aafrika kultuurid. Olles kuulus rummi ja suurepäraste puhkekeskuste poolest, pakub see provintsisaar reisijatele huvitavat segu moodsatest linnadest, külakestest, vihmametsadest ja eraldatud randadest.
Martinique – tükike Prantsusmaad keset eksootilist Kariibi merd. Ligi kolmandik maast on kaetud metsadega, suurel osal maastikust kasvatatakse banaani, ananassi ja suhkruroogu. Siiani võib Martiniquelt leida armsaid kalurikülasid, inimtühje rannaalasid ja matkaradu mägedes.

NB! Soovi korral saame pakkuda kombineeritud puhkust, kus ühe reisi jooksul külastate mõlemat saart. Küsi täpset pakkumist!


Näidishinnad alates kehtivad vabade hotellitubade saadavusel. Majutuse täpne hind sõltub valitud reisiperioodist ja reisi broneerimise ajast.
Tellimisvorm