Majutuse eripakkumised - Austraalia - Sydney ja Melbourne

Põnev avastusretk maailma kuklapoolele

Tutvu Austraalia suurlinnade melu ning saginaga! Lai valik hotelle mõistliku hinnaga - anna meile teada oma plaaidest ning aitame Sul ellu viia unistuste reis teisele poole maakera!

Majutuse hinnad soodsaimaile saadaolevale kaheinimese toatüübile 1 ööks
majutus Sydneys:
Devere 3* 75  EUR
Napoleon on Kent 4* 125  EUR
ibis Hotel Darling Harbour 3* 136  EUR
Holiday Inn Old Sydney 4* 172  EUR
majutus Melbourne's:
ibis Melbourne Central 3* 85  EUR
Mercure Melbourne Therry Street 4* 89  EUR
Travelodge Southbank Melbourne 3+* 129  EUR
Seasons Botanic Garden 4* 114  EUR
Austraalia loodus on väga mitmekesine: kuivad kõrbed, troopilised vihmametsad, lõputuna näivad viinamarjaistandused. Puutumatus looduses turnivad ringi koaalad ja kuuma päikese all uimerdavad laiskloomad.
Samas on Austraalia ka kaasaegsete linnade ja arenenud infrastruktuuriga riik. Austraalia suurim linn Sydney lummab oma veteavaruste, roheluse ja madala hoonestusega. Sydney visiitkaardiks on hästituntud ooperimaja.
Canberra tähendab pärismaalaste keeles kohtumispaika. Linna suurimaks vaatamisväärsuseks on maa all asuv ülimoodne parlamendihoone, botaanikaaed, sõjamemoriaal, kunstigaleriid ja satelliitide jälgimisjaam.
Melbourne on suuruselt teine linn Austraalias, mida kutsutakse ka kultuuripealinnaks. Siinsed muuseumid, galeriid, teatrid, suured pargid ja ajad ning Viktooria aegne arhitektuur meelitavad linna palju turiste.


Näidishind alates kehtib vabade hotellitubade saadavusel. Reisi täpne hind sõltub valitud reisiperioodist ja reisi broneerimise ajast. Tegemist on näidispakkumisega, hotellivalik on oluliselt laiem ning reisi pikkuse saad ise valida. Küsi Sulle sobivat pakkumist!
Lisateave
Seotud riigid: Austraalia Seotud sihtkohad: Austraalia, Melbourne , Austraalia, Sydney
Tellimisvorm