Majutuse eripakkumised - Hong Kong

Hong Kong - Aasia värvikirev metropol

Näidispakkumised Hong Kongi hotellidele. Hinnad on toodud ühele reisijale kokku 5 ööks ning eeldusel, et toas majutub 2 reisijat.

Majutus Hong Kongis:
Hinnad 1 reisijale 5 ööks (eeldusel, et reisijaid on vähemalt 2)
Park Inn (Tsim Sha Tsui) 2*, söökideta 80  EUR
Travelodge Central 3* 171  EUR
Ramada by Wyndham Hong Kong Grand View 4* 209  EUR
Harbour Plaza North Point 4* 276  EUR
City View Hotel 3+* 335  EUR
Harbour Grand Kowloon 5* 470  EUR
Hong Kong on Hiina Rahvavabariigi erihalduspiirkond, mis koosneb Lõuna-Hiina mere äärsest poolsaarest ja mitmest saarest. Victoria Peakist alla vaadates avaneb suurepärane vaade tervele suurlinnale ja lahele. Hong Kongi mägine maastik, kõrged pilvelõhkujad ja veepiir moodustavad kokku väga maalilise vaatepildi. Kogu linna ühistransport ja linnaliiklus on siin väga hästi oraginiseeritud, ideaalne koht šopinguks.
Linnas on palju Aasia erinevaid restorane, kus saab maitsta vägagi eksootilisi toite. Vaid 30-minutilise bussisõidu kaugusel suurlinnast jäävad kaunid liivarannad.
Soovitame öist kruiisi mööda tuledesäras Hong Kongi sadamaala, jälgida õhtul Kawlooni poolsaarelt enneolematut valgusetendust Symphony of Lights, minna vaatama delfiinietendust Ocean Park okeanaariumisse, teha paadisõit Aberdeeni traditsioonilisse kalurikülla või minna väljasõidule looduskaunile Lantau saarele. See saar on Hong Kongi territooriumi suurim saar ja peamiseks vaatamisväärsuseks on siin kõrgel mäel seisev Suure Buddha kuju, Po Lini klooster ja Disneyland.
Kui aega üle jääb, siis tasuks sõita ka hasartmänguparadiisi Macau saarele.

Lisateave
Seotud riigid: Hongkong Seotud sihtkohad: Hongkong, Hongkong
Tellimisvorm