Viimane teave koroonaviiruse COVID-19 ja reisimise kohta

Majutuse eripakkumised - Singapur- avasta Aasia suurlinnu

Singapur - moderne linnriik Kagu-Aasias

Sooviksid veeta puhkuse sooja päikese all ja samal ajal saada osa linnamelust, näha eksootilisi taimi-loomi? Siis võib just Singapur olla sinu järgmise reisi sihtkoht!

Hotellid Singapuris:
Hinnad 1 reisijale 5 ööks (eeldusel, et reisijaid on vähemalt 2)
The Elizabeth Hotel 4*, hommikusöögid 369  EUR
Furama Riverfront 4*, hommikusöögid 399  EUR
Angsana Bintan 5* (Bintani saar), hommikusöögid 412  EUR
Orchard Rendezvous Hotel 4*, hommikusöögid 459  EUR
PARKROYAL on Marina Bay 5*, hommikusöögid 709  EUR
Marina Bay Sands 5*, hommikusöögid 1659  EUR
Singapur on omanäoline linnriik Kagu-Aasias, mis asetseb peasaarel ning veel 62 väiksemal saarel. Riigis elab umbes 5,5 miljonit elanikku, kellest 60% on kodanikud ning ülejäänud püsiva residentsusega elanikud. Kodanikest 74% moodustavad hiinlased, neile järgnevad malaid (10%), hindud (7%). Riigis on käibel korraga 4 ametlikku riigikeelt. Tegemist on tõeliselt multikultuurse linnriigiga ning see väljendub nii linnapildis kui ka arhitektuuris.
Linn jääb troopilisse kliimavöötmesse, mis tähendab aastaringset sooja ja niisket kliimat. Singapur sobib külastamiseks aastaringselt. Singapurist leiab heatasemelisi hotelle, kvaliteetseid restorane ja suurepäraseid shopinguvõimalusi. Samuti on linna Marina Bay lahe äärde rajatud grandioosseid vaatamisväärsuseid - Singapore Flyer vaateratas, tehisaed Gardens by The Bay, Marina Bay Sands hotell ja kaubanduskeskus. Singapuri üheks oluliseks atraktsiooniks on ka Sentosa tehissaar, kust leiab >b>Universali stuudiod, veepargi, liblika- ja putukapargid, meremuuseumi koos mereakvaariumiga. Sentosal on muuhulgas võimalik liivarannal nautida jahutavat kokteili ning kuuma aasia päikest!
Populaarseim shopingupiirkond jääb Orchard Road tänava ümbrusesse, omapärast linnamelu kohtab ka hiinalinnas ja hindude linnaosas Little India.
Kindlasti tasub veel mainida Singapuri loomaaeda, mis on ühtlasi maailma üks suurimaid. Singapuris viibides võiks kohustuslikuks külastuseks lugeda ka ööretki Night Safari pargis. Singapuris aja sisustamisega hätta ei jää!


Pakkumises toodud hinnas sisaldub:
- majutus 1 reisijale valitud hotelli soodsaimas saadaolevas toatüübis (5 ööd)
- hommikusöögid hotellis

Näidishind alates kehtib vabade hotellitubade saadavusel. Reisi täpne hind sõltub valitud reisiperioodist ja reisi broneerimise ajast. Tegemist on näidispakkumisega, hotellivalik Singapuris on oluliselt laiem ning reisi pikkuse saad ise valida. Küsi Sulle sobivat pakkumist!

Lisateave

Seotud riigid: Indoneesia , Singapur
Seotud sihtkohad: Indoneesia, Riau saared , Singapur, Singapur

Tellimisvorm