Puhka Eestis - Majutus - Ööbikuoru Villa

53 EUR

Majutus Lõuna-Eestis, Võrumaal, Rõuges

Rõuge järvede kaisus asuv Ööbikuoru villa ongi romantikute rahusadam. Luksuslik pesa, mille ümber plahvatavad kevadel õitsele toomingad, suviti laksutavad ööbikud ning järved loksutavad laisalt laineid kaldale.

MAJUTUSE HINNAD 1 ÖÖ KOHTA (01.juuni-31.aug.2020)
Majutus ja järvevaatega puravikusauna külastus Ööbikuoru Villas
Paketi hind 2-le koos hommikusöögiga P-N
105  EUR
Majutus ja järvevaatega puravikusauna külastus Ööbikuoru Villas
Paketi hind 2-le koos hommikusöögiga R-L
115  EUR
Rõuge on kõige ilusam koht siin Eestimaa nurgas, nagu Ööbikuoru villa peremees on öelnud. Ta ei pea oma sõnade tõestuseks pingutama. Seitsmejärvemaa Rõuge võlub. Nagu ka hubane Ööbikuoru villa.
Tere tulemast Ööbikuoru Villasse! Romantiline ja luksuslik majutus Võrumaal Rõuges. Maitsev söök restoranis Andreas. Tervistav soolakamber, suitsusaun, kümblustünn või massaaž. Seminarid, suvepäevad, sünnipäevad, pulmad. Imeline loodus ürgorus 3 järve keskel.

Ööbikuoru Villa

Ööbikuoru Villas on 9 villale kohase sisekujundusega mugavat tuba, kokku 18 kohta. Soovi korral võimalus juurde tellida täiskasvanu lisavoodi ja lastevoodi.


Ööbikuoru Villa kaugus suurematest linnadest:
Tallinn – 268 km
Tartu – 85 km
Pärnu - 196 km

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Lisateave
Seotud riigid: Eesti Seotud sihtkohad: Eesti, Võru
Tellimisvorm