Puhka Eestis - Majutus - Ida-Virumaa, Saka Mõis

Saka Mõis - Pankranniku pärl

Turgutav lühipuhkus keset Põhja-Eesti pankranniku imekaunist loodust. Ontika pankranniku serval, keset maalilist loodust asuv Saka Mõis meelitab oma privaatuse ja laialdaste võimalustega.

Saka Mõis sobib niihästi lõõgastavaks puhkuseks, tööalasteks väljasõitudeks kui ka pidulike vastuvõttude ja pulmade pidamiseks.

Luksuslikus mõisahotellis on kokku 33 tuba, suvel on külastajate käsutuses ka kämpingumaja, karavani- ja telkimiplats.

Privaatne SPA saunade ja väikese basseini ning erinevate kehahooldusvõimalustega annab võimaluse külalistel kinkida endale üks lõõgastav päev või kaks.

Härrastemajas paikneb Ida-Virumaal parimaks peetav 70 külalist mahutav a´la carte restoran, kus lisaks igapäevasele toitlustamisele saab tellida pidulaudu mõisa erinevatesse saalidesse.

Eelkõige paelub Saka Mõis oma asukohaga Põhja-Eesti pankrannikul keset iidset parki, mis võimaldab omaetteolemist, nautida rahu ja vaikust. Pargiteed viivad külastajaid Kivisilla valgustatud joaastangute juurde ning mereranda laskuvate treppideni. Parim viis mõisa lähiümbrusega tutvumiseks on läbi käia nii pangapealsel kui mererannas kulgev tähistatud Klindimõisa matkarada, milleks kulub vaid paar tundi.

Aktiivsete puhkajate käsutuses on tenniseväljakud ja rannavõrkpalliväljak, samuti laste mänguväljak ja külakiik, mõisa lähiminevikku meenutavad militaarrajatised.

Sakale tulek ei tähenda ainuüksi mõisahooneid ja parki. Siit saab võtta ette ka pikemaid retki ülejäänud Ida-Virumaa avastamiseks. Külastamist väärib kasvõi naabruses paiknev Kukruse Polaarmõis, vähem kui tunnise autosõidu kaugusele jäävad iidne Narva linnus, Sinimäed, Kuremäe klooster, Alutaguse seikluspark Pannjärve ja Kohtla Kaevandusmuuseum.

88 EUR

Majutuspakett 2=1

Sooduspakkumine – kaks ööd ühe hinnaga, pühapäevast neljapäevani.

Majutus kaheses standardtoas hotellimajas 88  EUR
Hea võimalus ööbida kaunis Saka mõisa hotellis 2 ööd, makstes vaid ühe eest.

Sooduspakkumine kehtib broneeringutele pühapäevast neljapäevani.

Hind sisaldab:
* Majutus kaheses standardtoas hotellimajas
* 2 hommikusööki
* Sauna- ja basseiniala külastust 1,5 tunni jooksul (vajalik ette broneerimine) 2 korda

Pakkumine kehtib broneeringutele alates 01.06.2020 kuni 31.12.2020, v.a riiklikel pühadel

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tellimisvorm