Laevapiletite eripakkumised - Stockholmi aastavahetuse kruiisid

101 EUR

Unustamatu aastavahetusepidu Läänemerel!

Et aastavahetus oleks meeldejääv, vallutavad kruiisilavad nii minnes kui ka tulles särtsakad tantsijad, lauljad ja muusikud. Mõlemal laeval on avatud ka Paintbar. Lastele on lõbus ja tegus programm juhendajatega, liikvel on ka päkapikud ja jõuluvana.

Kruiis ühele reisijale 4-kohalises b-klassi kajutis - buffee õhtusöögiga 101  EUR
Kruiis ühele reisijale 4-kohalises b-klassi kajutis - a laa carte õhtusöögiga 139  EUR
Tähista maagilise aastanumbri 2020 saabumist särava kruiisiga Stockholmi. Sind ootab suurejooneline meelelahutus, pidulik toidulaud ja rõõmus reisiseltskond.

30.12 2019 väljub Tallinnast laev Baltic Queen
Baltic Queenil esineb tantsuagentuur Dance Factory sõudega "Sea Celebrations" ja "Golden Gatsby", õhtu jätkub Läänemere parima peobändiga Indigga.

31.12 väljub Tallinnast laev Victoria I
Victoria I pardal loob aegumatute peohittidega meeleolu George Montagner Band ja eksklusiivse sõu toob lavale Foresight Dance Theatre.

NB! Kruiisi hind sisaldab AASTAVAHETUSE ÕHTUSÖÖKI a la carte või buffee stiilis!

A la carte - Millal veel nautida tõelisi gastronoomia pärleid, kui mitte aasta kõige erilisemal ajal. Hubases à la carte-restoranis serveerime spetsiaalselt selleks õhtuks loodud kolmekäigulist erimenüüd koos sommeljee sobitatud veinide, šampanja ja peakoka üllatusampsuga. Lastele kehtivad restoranis soodushinnad.

Buffee - Rootsi laua menüü koostamisel on arvestatud Läänemere äärsete rahvaste aastalõpu peolaua lemmikutega. Valik on tõeliselt rikkalik: kalalaud, kuumlaud, köögiviljaturg, eelroad, Aasia turg, tänavatoit, magustoidud ja juustuvalik. Hinna sisse kuuluvad õlu, vein, vesi, karastusjoogid, kohv ja tee. Lapsi ootab lemmikroogadega kaetud lastelaud ning alla 6-aastased söövad Rootsi lauas tasuta.

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Lisateave
Seotud riigid: Rootsi
Seotud sihtkohad: Rootsi, Stockholm
Tellimisvorm