Laevapiletite eripakkumised - Rootsi, Visby laevakruiis

120 EUR

Erikruiisid Gotlandi saarele Silja Europa pardal - REISID TÜHISTATUD TALLINKI POOLT 16.06.20!

Läänemere suurim kruiisilaev Tallink/Silja Europa viib hingematvalt kauni loodusega muinasjutulisele Gotlandi (Ojamaa) saarele. Erikruiisid Gotlandi pealinna Visbysse toimuvad 2020.a hooajal 5., 12. ja 26.juulil ning 2.augustil

Visby kruiisi maksumus ühele reisijale vastavalt kajutitüübile:
(eeldusel, et koos reisib kajutis maksimaalne lubatud arv reisijaid):
C4-kajut (4 reisijat) 120  EUR
B2-kajut (2 reisijat) 173  EUR
B4-kajut (4 reisijat) 182  EUR
A4-kajut (4 reisijat) 209  EUR
Kruiisi hind sisaldab: - ühele inimesele kruiisi Tallinn-Visby-Tallinn valitud kajutiklassis
- kahte hommiku- ja ühte õhtusööki.
- bussitransfeeri sadamast Idavärava (Österport) juurde ja tagasi.

Sõidugraafik: 5.07, 12.07, 26.07 ja 02.08 2020
Väljumine Tallinnast 20:00, saabumine Visby sadamasse 09:00
Väljumine Visbyst 20:30, saabumine Tallinna sadamasse 11:45

NB! Kõik ajad on kohalikud ajad. Piletite registreerimine ja laevalepääs suletakse pool tundi enne väljumist ja pääs laeva avatakse kell 19.15.


Maksetingimused:
Reisi eest tuleb tasuda 14 päeva jooksul peale broneeringu tegemist, kui reisini on rohkem kui 28 päeva.
Kui reisini on vähem kui 28 päeva, tuleb reisi eest tasuda koheselt.
Reisi annulleerimisel kuni 28 päeva enne reisi algust on trahv 5 eur. Reisi annulleerimisel 28–21 päeva enne reisi peetakse kinni leppetrahvina 100 eur. Reisi annulleerimisel 21-7 päeva enne reisi peetakse kinni 50%. Reisi annulleerimisel 7-3 päeva enne reisi on trahv 75% maksumusest ja kuni 3 päeva ennem reisi peetakse kinni annulleerimistasu 95%.

Koolirühmadel peab iga 10 noore kohta (kuni 17a) olema kaasas üks vähemalt 25-aastane rühmasaatja.
Lisainfot küsi oma reisikonsultandilt!

Ekskursioonid kruiisil

Kruiisile on võimalik lisaks tellida mitmeid eesti- ja inglisekeelseid ekskursioone. Allpool kirjeldused eestikeelsetele programmidele ning peredele soovitame Pipi Pikksuka teemapargi külastust!

Visby linnaekskursioon jalgsi (eesti keeles)
Ekskursioonil tutvume Visby vaatamisväärsustega jalgsi. Buss viib soovijad enne retke sadamast Almedaleni parki ja hiljem tagasi sadamasse. Ekskursiooni alustame Almedaleni pargist, kunagisest sadamakohast. Jalutame läbi pargi – vaatame linnamüüri ja 1160. aastast pärit vahitorni Kruttornet. Möödume linna kõige kaunimast tänavast, roosidega ääristatud Fiskargrändist, mis lillede õitsemise ajal on lausa muinasjutuline.
Jõuame botaanikaaeda, kus näeb hõlmikpuud, viigipuud, Jaapani magnooliat, tulbipuud ja teisi taimi, mis tavapäraselt siinses kliimavöötmes ei kasva, kuid millele linnamüüri kaitsev sein ja saart ümbritsev vesi tekitavad soodsad kasvutingimused. Läbime idüllilisi roosidega ääristatud tänavaid, näeme kirikuvaremeid ja külastame võimalusel keskaegset Santa Maria katedraali. Ekskursioon lõpeb Almedaleni pargis, kuhu jõuame ringiga tagasi. Soovijad saavad minna siit omal käel linna või sõita bussiga tagasi sadamasse.
Ekskursioon kestab umbes 2,5 tundi ning algab ja lõpeb sadamas. Soovitame kanda mugavaid jalanõusid, riietuda vastavalt ilmale ja võtta kaasa pudeli joogiveega. Ekskursiooni käigus tuleb kõndida, see ei sobi liikumisraskusega inimesele.

Hind:
Täiskasvanu 22 €
3–16-aastane laps 12 €
0–2-aastane laps tasuta, koht bussis peab olema reserveeritud

Pipi Pikksuka teemapark
Pipi Pikksuka teemapargis Kneippbyn on 50 vahvat atraktsiooni – Segasumma suvila, kus filmi Pipi seriaali, karussellid, Ameerika mäed, batuudid, vesijalgrattad, põrkeautod, kardi-, minigolfi- ja seiklusrajad, kohvikud ning palju muud põnevat. Kõige krooniks asub teemapargis Astrid Lindgreni raamatust tuttav Segasumma suvila, kus filmiti Pipi Pikksuka teleseriaal. Siin saad istuda Pipi hobuse selga, teha härra Nilssonile pai, tuuseldada pööningul ja tutvuda Astrid Lindgreni loominguga. Suvel toimuvad Segasumma suvila hoovis teatrietendused. Lõbustuspark on mõeldud pigem algkooliealistele ja noorematele lastele.
Veepargis leiavad tegevust nii suured kui väikesed külastajad. Siin on üle 15 atraktsiooni – soojendatud veega basseinid, üheksa liutoru, kohvikud ning suur pikniku- ja päevitamisala. Veepargis on ka riietusruumid, saun ja hästivarustatud kauplus, kus saad osta kõike vajalikku alates kätistest kuni suveniirideni.

Sadamast viivad teemaparki bussid, mis väljuvad laeva kõrvalt sadamakailt kell 9.45–11.30 ja tulevad Kneippbynist tagasi sadamasse kell 14.00–18.00. Reis kestab ligikaudu 15 minutit.

Bussireisi ja Kneippbyni sissepääsupileti hind:
Alates 3-aastasest 43 €, kuni 2-aastasele tasuta (koht bussis vajalik)
Pipimaa käepaela saavad reisijad sadama kail sisenedes Pipimaa transferrbussi ootealale.


Loode-Ojamaa ja Lummelunda koobas (eesti keeles)
Bussiekskursioon viib läbi Ojamaa (Gotlandi saar rootsi keeles) metsade ja põldude, kus karjatatakse lambaid aastaringselt. Esimene peatus on Lummelunda koobaste juures, mis on üks Ojamaa populaarsemaid vaatamisväärsusi. Lase end üllatada looduslikul kunstiteosel, mis kätkeb endas maagilisi saale, imelisi stalaktiite ja fossiile. Sõit jätkub väikesesse Krusmynta ürdiaeda, mis asub Brisundi kihelkonnas. Siin saad jalutada ürdiaias ja tutvuda maitsetaimedega, osta pisikesest aiakauplusest kohalikke tooteid, teed ja suveniire. Samuti tasub jalutada mööda väikest teed randa, kõndida paljajalu liival ja nautida merd. Pärast rännakut toob sõit mööda rannikut tagasi Visby linna ja sadama juurde.
Ekskursioon kestab umbes 3 tundi ning algab ja lõpeb sadamas. Soovitame kanda mugavaid jalanõusid, riietuda soojalt (jahedas koopas on ca +8 °C) ja võtta kaasa pudeli joogiveega. Ekskursiooni käigus tuleb kõndida, see ei sobi liikumisraskustega inimesele.

Hind:
Täiskasvanu 44 €
3–16-aastane laps 30 €
0–2-aastane laps tasuta, koht bussis peab olema reserveeritud


Põhja-Ida ringreis (eesti keeles)
Alustame reisi sõites mööda kuulsast Visby linnamüürist, mida on säilinud ligikaudu 3,5 kilomeetrit. Teeme peatuse keskaegsel Võllamäel, kust saad nautida suurepärast vaadet merele ja linnale. Edasi külastame Väskinde talupoodi, kus tutvume Ojamaa (Gotlandi saar rootsi keeles) ökopõllumajanduse arenguloo ja toodanguga. Ojamaa lambivabrikus näeme saare väikeettevõtte tegemisi. Tingstädes külastame ühte Ojamaa keskaegsetest kirikutest ja kuuleme lugu ammustest kindlustusehitistest vee all. Seejärel sõidame Slitesse, kuhu 1944. aastal maabus tuhandeid eestlasi. Imetleme üht inimtegevuse tagajärjel tekkinud maastikuvormi, mis on huvi pakkunud filmitegijatele. Teel tagasi Visbysse külastame kuulsaid raukareid.

Ringreis kestab umbes 4 tundi ning algab ja lõpeb sadamas. Lisaks bussisõidule teeme nii pikemaid kui ka lühemaid jalutuskäike teele jäävates huvitavamates paikades. Soovitame kanda mugavaid jalanõusid, riietuda vastavalt ilmale ja võtta kaasa pudeli joogiveega.

Hind:
Täiskasvanu 39 €
3–16-aastane laps 32 €
0–2-aastane laps tasuta, koht bussis peab olema reserveeritud

Lõuna-Kagu ringreis (eesti keeles)Alustame reisi mööda rannikut lõuna suunas. Sõidame läbi kalurikülast, kus näeme, kuidas kunagisi võrgukuure tänapäeval kasutatakse. Ojamaal on üle 300 paatkalme, millest mõnda saab retke teekonnal näha. Marguse talupoes uudistame Ojamaal tegutsevate käsitööliste toodangut – müügil on ka kuulsad Ojamaa luisud. Samuti on võimalik osta kaasa muud kohalikku toodangut, kohvi ja suveniire. Tee peal külastame ühte sajast Ojamaa keskaegsest kirikust ja killukest Eesti ajalugu Ojamaal, nimelt mälestusmärki, mis jutustab eestlaste puutepunktidest Ojamaaga. Roma on asula, mis asub Ojamaa keskel ja on alguse saanud tsistertsiaani mungakloostrist, mis rajati seal 1164. Praegu on alles ainult kloostri kiriku varemed, mida kasutatakse suveteatrina.

Ringreis kestab ligikaudu 4 tundi ning algab ja lõpeb sadamas. Lisaks bussisõidule teeme nii pikemaid kui ka lühemaid jalutuskäike teele jäävates huvitavamates paikades. Soovitame kanda mugavaid jalanõusid, riietuda vastavalt ilmale ja võtta kaasa pudeli joogiveega.

Hind:
Täiskasvanu 39 €
3–16-aastane laps 32 €
0–2-aastane laps tasuta, koht bussis peab olema reserveeritud


Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Lisateave
Seotud riigid: Rootsi
Seotud sihtkohad: Rootsi, Gotland
Tellimisvorm