Laevapiletite eripakkumised - Rootsi, Visby laevakruiis

63 EUR

Erikruiisid Gotlandi saarele Silja Europa pardal

Läänemere suurim kruiisilaev Tallink/Silja Europa viib hingematvalt kauni loodusega muinasjutulisele Gotlandi (Ojamaa) saarele. Erikruiisid Gotlandi pealinna Visbysse toimuvad 2022.a hooajal 24. ja 31. juulil ja 7. augustil.

Visby kruiisi maksumus vastavalt kajutitüübile. Hind kogu kajuti kohta:
C4-kajut (4 reisijat)189 EUR
B4-kajut (4 reisijat) 329 EUR
B2-kajut (2 reisijat) 239 EUR
A4-kajut (4 reisijat) 489 EUR
Lisandub kütuselisa reisija kohta15 EUR
NB! Kogu kajuti maksumuse saab reisijate vahel ära jagada ja siis saab teada ühe reisiaj hinna!
Kruiisi hind sisaldab:
- ühele inimesele kruiisi Tallinn-Visby-Tallinn valitud kajutiklassis
Lisatasu eest:
- toitlustuspakett 2 õhtusööki ja 2 hommikusööki: 99 EUR
- jalgratas laevale kaasa: 25 EUR
- reisikindlustus

Sõidugraafik:
Väljumine Tallinnast 20:00, saabumine Visby sadamasse 09:00
Väljumine Visbyst 20:30, saabumine Tallinna sadamasse 11:30
Piletite registreerimine ja laevalepääs suletakse pool tundi enne väljumist ja pääs laeva avatakse kell 19.30.
Maalepääs Visbys toimub autoteki kaudu, palume tähelepanelikult kuulata laeva personali teavitusi. Hommikuse ekskursiooni ostnud reisijate maalepääs toimub orienteerivalt kella 9.15–10.00. Soovitatav väljumine neile, kes ekskursiooni ei osale, ja jalgratastega reisijatele alates kella 10.00.
Kuna uus kruiisikai on linnast kaugemal, siis viib transfeerbuss reisijad sadamast Idavärava (Österport) juurde, tagasi sadamasse väljuvad bussid samast kohast ajavahemikus 09.00-19.30. Busside peatuskohta tähistab suur Tallinki lipp. Bussitransfeer sisaldub kruiisi hinnas.
Maale- ja laevaleminek on võimalik kogu aja vältel, kui laev Visbys peatub. Kaasas peab olema pardakaart ja isikuttõendav dokument.
Laevale pääs suletakse kell 19.45

NB! Kõik ajad on kohalikud ajad. Piletite registreerimine ja laevalepääs suletakse pool tundi enne väljumist.

Makse- ja tühistamistingimused:
Broneeringu vormistamisel tuleb tasuda koheselt broneeringu täishind.
Pileti muutmisel tuleb tasuda muudetud teenuse eest vastavalt Tallinki hinnakirjale.
Pileti tühistamisel rakendatakse leppetrahve.

Koolirühmadel peab iga 10 noore kohta (kuni 17a) olema kaasas üks vähemalt 25-aastane rühmasaatja.

Ekskursioonid kruiisil

Kruiisile on võimalik lisaks tellida mitmeid eesti- ja inglisekeelseid ekskursioone. Allpool kirjeldused eestikeelsetele programmidele ning peredele soovitame omal käel külastada Pipi Pikksuka teemaparki! (Kneippbyn’s Sommarland)

Visby linnaekskursioon jalgsi 1,5 h (eesti keeles) Ekskursioonil tutvume Visby vaatamisväärsustega jalgsi. Buss viib soovijad enne retke sadamast Almedaleni parki ja hiljem tagasi sadamasse. Ekskursiooni alustame Almedaleni pargist, kunagisest sadamakohast. Jalutame läbi pargi – vaatame linnamüüri ja 1160. aastast pärit vahitorni Kruttornet. Möödume linna kõige kaunimast tänavast, roosidega ääristatud Fiskargrändist, mis lillede õitsemise ajal on lausa muinasjutuline.
Jõuame botaanikaaeda, kus näeb hõlmikpuud, viigipuud, Jaapani magnooliat, tulbipuud ja teisi taimi, mis tavapäraselt siinses kliimavöötmes ei kasva, kuid millele linnamüüri kaitsev sein ja saart ümbritsev vesi tekitavad soodsad kasvutingimused. Läbime idüllilisi roosidega ääristatud tänavaid, näeme kirikuvaremeid ja külastame võimalusel keskaegset Santa Maria katedraali. Ekskursioon lõpeb Almedaleni pargis, kuhu jõuame ringiga tagasi. Soovijad saavad minna siit omal käel linna või sõita bussiga tagasi sadamasse.
Ekskursioon kestab umbes 2,5 tundi ning algab ja lõpeb sadamas. Soovitame kanda mugavaid jalanõusid, riietuda vastavalt ilmale ja võtta kaasa pudeli joogiveega. Ekskursiooni käigus tuleb kõndida, see ei sobi liikumisraskusega inimesele.
Hind:
Täiskasvanu 32 €Loode-Ojamaa ja Lummelunda koobas 3 h (eesti keeles)Bussiekskursioon viib läbi Ojamaa (Gotlandi saar rootsi keeles) metsade ja põldude, kus karjatatakse lambaid aastaringselt. Esimene peatus on Lummelunda koobaste juures, mis on üks Ojamaa populaarsemaid vaatamisväärsusi. Lase end üllatada looduslikul kunstiteosel, mis kätkeb endas maagilisi saale, imelisi stalaktiite ja fossiile. Sõit jätkub väikesesse Krusmynta ürdiaeda, mis asub Brisundi kihelkonnas. Siin saad jalutada ürdiaias ja tutvuda maitsetaimedega, osta pisikesest aiakauplusest kohalikke tooteid, teed ja suveniire. Samuti tasub jalutada mööda väikest teed randa, kõndida paljajalu liival ja nautida merd. Pärast rännakut toob sõit mööda rannikut tagasi Visby linna ja sadama juurde.
Ekskursioon kestab umbes 3 tundi ning algab ja lõpeb sadamas. Soovitame kanda mugavaid jalanõusid, riietuda soojalt (jahedas koopas on ca +8 °C) ja võtta kaasa pudeli joogiveega. Ekskursiooni käigus tuleb kõndida, see ei sobi liikumisraskustega inimesele.
Hind:
Täiskasvanu 60 €Põhja-Ida ringreis (eesti keeles)Alustame reisi sõites mööda kuulsast Visby linnamüürist, mida on säilinud ligikaudu 3,5 kilomeetrit. Teeme peatuse keskaegsel Võllamäel, kust saad nautida suurepärast vaadet merele ja linnale. Edasi külastame Väskinde talupoodi, kus tutvume Ojamaa (Gotlandi saar rootsi keeles) ökopõllumajanduse arenguloo ja toodanguga. Ojamaa lambivabrikus näeme saare väikeettevõtte tegemisi. Tingstädes külastame ühte Ojamaa keskaegsetest kirikutest ja kuuleme lugu ammustest kindlustusehitistest vee all. Seejärel sõidame Slitesse, kuhu 1944. aastal maabus tuhandeid eestlasi. Imetleme üht inimtegevuse tagajärjel tekkinud maastikuvormi, mis on huvi pakkunud filmitegijatele. Teel tagasi Visbysse külastame kuulsaid raukareid.
Ringreis kestab umbes 4 tundi ning algab ja lõpeb sadamas. Lisaks bussisõidule teeme nii pikemaid kui ka lühemaid jalutuskäike teele jäävates huvitavamates paikades. Soovitame kanda mugavaid jalanõusid, riietuda vastavalt ilmale ja võtta kaasa pudeli joogiveega.
Hind:
Täiskasvanu 44 €


Lõuna-Kagu ringreis (eesti keeles)Alustame reisi mööda rannikut lõuna suunas. Sõidame läbi kalurikülast, kus näeme, kuidas kunagisi võrgukuure tänapäeval kasutatakse. Ojamaal on üle 300 paatkalme, millest mõnda saab retke teekonnal näha. Marguse talupoes uudistame Ojamaal tegutsevate käsitööliste toodangut – müügil on ka kuulsad Ojamaa luisud. Samuti on võimalik osta kaasa muud kohalikku toodangut, kohvi ja suveniire. Tee peal külastame ühte sajast Ojamaa keskaegsest kirikust ja killukest Eesti ajalugu Ojamaal, nimelt mälestusmärki, mis jutustab eestlaste puutepunktidest Ojamaaga. Roma on asula, mis asub Ojamaa keskel ja on alguse saanud tsistertsiaani mungakloostrist, mis rajati seal 1164. Praegu on alles ainult kloostri kiriku varemed, mida kasutatakse suveteatrina.
Ringreis kestab ligikaudu 4 tundi ning algab ja lõpeb sadamas. Lisaks bussisõidule teeme nii pikemaid kui ka lühemaid jalutuskäike teele jäävates huvitavamates paikades. Soovitame kanda mugavaid jalanõusid, riietuda vastavalt ilmale ja võtta kaasa pudeli joogiveega.
Hind:
Täiskasvanu 44 €


Lisainfo ja broneerimine ebyroo@reisiekspert.ee
Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tervise ja ohutusega seotud lisateave
Oleme teinud endast oleneva, et eelpool toodud viited oleks õiged, kuid me ei saa vastutada kui nende väliste saitide haldajad on aadresse muutnud ning muutused ei ole siin kajastatud; samuti ei vastuta me nendes saitides kuvatud teabe õigsuse eest.
Lisateave
Seotud riigid: Rootsi
Seotud sihtkohad: Rootsi, Gotland
Tellimisvorm