Laevapiletite eripakkumised  >  Soome  >  Laevaga Paldiskist Kapellskäri või Hankosse 30€

Laevapiletite eripakkumised - Laevaga Paldiskist Kapellskäri või Hankosse

46 EUR

Rootsi, Kapellskär edasi-tagasi laevareis Paldiskist

Koos lastega laevareisil olles omandab aeg teised mõõtmed – ollakse koos, kiiret pole kuhugi, ning kõigil on üksteise jaoks aega. Võta ette unustamatu perepuhkus Rootsi, Soome või isegi Saksamaale, sest koos lastega reisides on kajut 20% soodsam! ​​

Laevakruiis 1 koht B-4 kajutist
*Soodustus kehtib juhul kui reisijate hulgas on vähemalt 1 kuni 15a laps (0-3a laps reisib tasuta). Antud soodustusega kohtade arv igale väljumisele on piiratud.

Paldiski-Kapellskäri laevaliin on kiireim viis reisida meritsi Eestist Rootsi kuningriiki.

Laevareisi vältel, mis kestab 9 tundi jagub tegevust kogu perele - võimalus on puhata mugavas kajutis, nautida roogasid laeva buffet-restoranis, lõõgastuda raamatukogutoas mõne põneva teose seltsis või mängida üheskoos laste mängutoas. pealinn Stockholmgi asub vaid 90 km kaugusel. Siit saab autoga reisi jätkata paljudesse Rootsimaa põnevatesse paikadesse või hoopis Taani või Norrasse. ​Saab reisida vaid sõidukiga.​


Paldiski-Kapellskär laevaliin on väga mugav külastamaks Rootsi suuruselt neljandat linna Uppsalat, mis asub 92 km kaugusel. Uppsalas tasuks uudistama minna linna üht sümbolit toomkirikut. Tasuks külastada ka botaanikaaeda ja Uppsala kindlust, kus tegutseb koguni kolm muuseumi. Leo’s Leklandi atraktsioonid pakuvad lastele tegevust terveks päevaks. Tasuks külastada ka Fyrishovi, mis on Rootsi üks suurematest veeparkidest koos suure basseini, koskede, veekahurite ning hulga muude atraktsioonidega.

Sõiduplaan:
E-N ja L-P väljumine Paldiskist kell 23:00 (reedel kell 10:00 ja saabumine Kapellskäri kell 07:30 (reedel kell 18:30). Väljumine Kapellskärist kell 10:00 (reedel kell 22:00) ja saabumine Paldiskisse kell 20:00 (reedel 10:00).

30 EUR

Soome, Hanko 2-päevane laevareis algusega Paldiskist

Paldiski-Hanko laevaliin on heaks alternatiiviks Eestist Soome reisimisel. Paldiski ja Hanko vahemaa on 133 km ja ülesõit kestab kolm ja pool​ tundi. Paldiski asub Tallinnast 55 km kaugusel ning Hanko Helsingist 125 km.

Tekipilet/reisija 30  EUR
Hanko on väike linn mere ääres, kus avastamist ning tegutsemist
jätkub nii väikestele kui suurtele reisihuvilistele.
Hanko on tuntud oma suure jahisadama ja ilusate randade poolest. 130 km pikkusest rannajoonest 30 km on kaetud liivarandadega. Hankos on ka mitmed matkarajad kaunis puutumata looduses. Hanko ümbrus on ka üks linnuvaatlejate meelispaiku ning samuti võib seal kohata hülgeid.

Sõiduplaan
Laev väljub Paldiskist E kell 04:00, T-R kell 05:00 ja 18:00 ja P kell 17:30. Hankost väljub E kell 23:00, T-N kell 13:00 ja 23:00 ning R ja P kell 23:00.

Hind sisaldab:
- Tekipilet
- buffet tüüpi restoran ning söögid on hinna sees
- sauna kasutamine on reisijatele tasuta
- auto ülevedu

Lapsed (0-3 a.) reisivad tasuta.

Antud liinil saab reisida vaid koos sõidukiga! NB! M/L Sailor pardal ei ole kauplust ning baari.​​​​​​​

Märkused

Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Lisateave

Seotud riigid: Rootsi , Soome
Seotud sihtkohad: Soome, Helsingi , Rootsi, Stockholm

Tellimisvorm