Kruiisid - Alaska kruiis

952 EUR

8-päevane Alaska kruiis Vancouverist Alaskale!

Kui soovid puhata nii merel kui maal ning näha erakordset maalilist loodust, mida Alaskal pakkuda, siis see kruiis on just Sinule!

8-päevane kruiis Alaskale algusega Vancouverist viib reisijad kaunitesse sadamatesse ning linnadesse. Alaska imeline loodus – jääliustikud ning ürgne loodus on peamised tõmbetegurid, mida reisil olles kindlasti peab nägema. Kruiisi esimeseks peatuspaigaks on on Ketchikan, kus saab näha graniidist kaljusid, võimsaid kõrgeid koski ning kristallselgeid järvi. Teiseks peatuspaigaks on Icy Strait Point, mis pakub oma põneva kohaliku Tingit-kultuuri kõrvale ka vaala-, hülge- ning grislikarude vaatlust. Juneau on Alaska pealinnaks ning seal leiab palju põnevaid aktiivtegevusi. Skagway on populaarne peatuskoht turistide seas - White Pass and Yukon Route kitsarööpmeline raudtee annavad aimu kaevandamise ajaloost ja on turistide magnetiks.

Kruiisi maksumus ühele reisijale al 952 EUR
Soodsaim hind on majutudes sisekajutis. Saadaval ka aknaga, rõduga kajutid ja sviidid. Küsi pakkumist!

Reisid toimuvad perioodil 15.05-06.09.2019


Kruiisi maksumus sisaldab:
- majutus sisekajutis (saadaval ka aknaga ja rõduga kajutid)
- mitmekülgne valik toitlustust laevas; hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid, vahepealsed snäkid
- tee ja kohv
- erinevaid võimalusi lõõgastumiseks laeval: kino, korvpalliväljak, jooksurada, kaljuronimissein, tervisekeskus, basseinid jne
- meelelahutusprogramm laeval
- sadamamaksud ja muud lisatasud
- kütuse lisatasu
- kohustuslikud jootrahad

Kruiisi hinnale lisanduvad:
- edasi-tagasi lennud kruiisi toimumiskohta
- joogid pardal (võimalik osta kõik hinnas-joogipaketti)
- organiseeritud ekskursioonid sadamalinnades
- reisikindlustus

Kõik hinnad on toodud ühele reisijale eeldusel, et reisijaid majutub ühes kajutis vähemalt kaks. Hind alates on toodud soodsaima väljumisega kruiisidele. Täpseid broneerimis- ja tühistamistingimusi küsi oma reisikonsultandilt.

Märkused

Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Tellimisvorm