Koolireisid - Otepää seikluspark

Koolireisid ja õpilasreisid - Eesti, Sagadi mõisa looduskool

Põnev päev Sagadi Looduskoolis

Reisiekspert ja Sagadi mõis kutsuvad kooliõpilasi külla Lääne-Virumaale Sagadi mõisa looduskooli sõlmima sinasõprust loodusega.

Looduskool tegutseb 1999. aastast keskkonnahariduskeskusena, mille erinevatele vanuseastmetele suunatud programmid aitavad koolitundides õpitavat elamuslikult ja kogemuslikult kinnistada looduse ja kultuuripärandi avastamise kaudu.

Ajakava:
09:00 Väljasõit kooli juurest
10:30 Saabumine Sagadisse. Olenevalt valitud programmist tegevus metoodiku juhendamisel 3-5 h. Kõikide programmide käigus või lõpus saab teha lõket ja pidada piknikku, õppides sealjuures looduses sobilikult käituma. Lisatasu eest on võimalik ette tellida kahekäigulist lõunasööki.
Saabumine Tallinnasse ~kl 17:00 paiku

Looduskooli programmide kirjeldused:

1. Sõprus puuga (lasteaialapsed ja 1.-3. klass)
Õppepäeva käigus tutvutakse metsamuuseumi väljapanekutega, jalutuskäigul mõisaparki õpitakse tundma ja kinnistatakse teadmise lehtpuudest, külastatakse looduskooli, pannakse kasvama oma puu ning mängitakse keskkonnamänge

2. Metsamuinasjutt (1.-3. klass)
Lastepärases vormis tutvutakse loodusesse säästva suhtumise põhimõtetega, arendatakse kujutlusvõimet ja käelist osavust, liigutakse looduses ja püütakse mõista metsaelu seaduspärasusi.

3. Mets meie meelte läbi (1.-5. klass)
Programm, mille käigus iga osaline saab:
tunnetada loodust kõigi meeltega
tutvuda Eestimaa metsarikkusega
arendada märkamisoskust.

4. Puudest algab mets (4.-9. klass)
Metsamuuseumis ja looduskoolis õpitakse eristama puuliike, kasutatakse õppevahendeid “Puude mapp”, “Puu pass”, “Puude doomino”. Toimuvad rühmatööd. Pargis läbitakse puude õpperada. Mängides keskkonnamänge kinnistatakse pargis või metsas puuliikide tundmist.

5. Uurimuslik seiklusmäng Sagadi mõisas (8.-12. klass)
Seiklusmäng pakub erineva raskusastmega uurimuslikke ülesandeid kinnistamaks koolitunnis õpitut. Meelelahutuslikus vormis õppeprogrammi käigus saab näiteks lähemalt tutvuda erinevate metslooomadega, uurida fotosünteesi ning vee keemilisi ja füüsikalisi omadusi.

NB! Programmide valik on suurem. Küsi lisa!

Hind sisaldab:
- edasi-tagasi bussitransporti
- kohapealset tegevust vastavalt valitud programmile

Lisatasu eest:
- lõunasöök Sagadi mõisas

Õpilasreisi lõpphind sõltub valitud programmist ning õpilaste arvust. Programmide valik on laiem. Küsi täpset pakkumist ning programmide kirjeldusi!

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Hind antud 1 reisija kohta majutusega 2-sest toast. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tellimisvorm