Kaugreisid - Kuuba, Havanna ja Varadero

Kariibi mere avastamata pärl - Kuuba

Individuaalreisi puhul saab reisiperioodi ise valida ajavahemikul kuni 30.03.2021. Hind alates sõltub reisikuupäevadest ja vabade kohtade olemasolust soovitud lennul. Aitame leida nii sobivad lennud kui ka sobiva majutuse!

Kuuba turistikaart 26  EUR
Kuuba on tõeline Kariibimere pärl, võludes külastajaid koloniaalajastu linnade arhitektuuri ja õhkkonnaga, põneva afro-kuuba kultuuri, revolutsiooniliste mälestusmärkide, imeilusate liivarandade, kuuba rummi ja sigarite, sotsialistlike ideedega ning palju muuga.
Kuuba elanikud on äärmiselt sõbralikud ja nende muusikalembus imetlusväärne. Tundub, et muusika ja tants on nende jaoks sama hädavajalikud kui vesi ja õhk. Muusikat kostab kõikjalt ning isegi väiksemates baarides on oma bändid, kes nakatavalt salsat mängivad. Iseenesest mõista kuulub sinna juurde Kuuba rumm, mida pakutakse loendamatute kokteilide koostisosana.
UNESCO alla kuuluv Havanna vanalinn on kindlasti vaatamisväärsus number üks, kuid tutvumist väärivad enamus Kuuba romantilisi linnakesi.
Kitsal poolsaarel asuv Varadero on kariibi unelm – kristallselge vesi, kirkalt sinine taevas ja 20 km pikkune valge liivarand. Rannamõnusid võib nautida ka teistes Kuuba kuurortides: Guardalavaca ja Holguin.

Kuubale sisenemiseks on kohustuslik Kuuba turistikaardi olemasolu. Vormistamine võtab aega kuni 2 tööpäeva.

Turistikaart maksab:
Passide arv tellimuses 1-5, hind 32 EUR/ 1 turistikaart
Passide arv tellimuses 6 ja rohkem, hind 26 EUR/ 1 turistikaart

Lisateave
Seotud riigid: Kuuba
Tellimisvorm