Kampaaniad - EUROBASKET 2022, Milanos 02-08.09 üksikmängupiletid ja 5 Eesti mängu pass

Müügil on kahte liiki Eesti mängude piletid

Osta piletid FIBA EuroBasket 2022 mängudele Itaalias ja liitu teiste Eesti fännidega turniiril, kus Euroopa suurimad korvpallitähed võistlevad Euroopa 41. korvpallimeistrivõistluste tiitli eest.


Korvpalli aasta tippsündmuse piletid on nüüd müügil. Assago Forum (Milano) võõrustab C-grupi kohtumisi 2.-8. septembrini 2022. Osalevad Itaalia, Kreeka, Horvaatia, Eesti, Ukraina ja Suurbritannia.

Müügil on kahte liiki Eesti mängude piletid: 5 Eesti mängu pass või üksikmängupilet Eesti mängudele.

Reisiekspert müüb Eesti fännisektori pileteid ja passe ainult Eesti mängudele.

5 Eesti mängu pass
Kategooria 3 – sektorid B29 passi hind 264 EUR
Kategooria 4 – C29, C30 passi hind 214 EUR

Mängupiletid
Kategooria 3 – sektorid B29 pileti hind 61 EUR
Kategooria 4 – C29, C30 pileti hind 47 EUR

Piletite ja passide hinnad sisaldavad: pileti või passi hinda, teenustasusid ja kohaletoimetamise tasu.

Fännitsooni piletid ja passid müüakse sektorisse ilma istekohata, tellimuse kaupa istekohad koos. Istekohad jagatakse tellimuste järjekorras, esimesed tellimused eespool.

Täpsemaid tingimusi loe Piletireeglitest.


Mängude ajakava
-Eesti vs Itaalia | reede, 2.09 | kell 21:15
-Eesti vs Ukraina | laupäev, 3.09 | kell 17:15
-Eesti vs Horvaatia | esmaspäev, 5.09 | kell 14:15
-Eesti vs Suurbritannia | teisipäev, 6.09 | kell 17:15
-Eesti vs Kreeka | neljapäev, 8.09 | kell 17:15


Mugavamaks ja muretumaks elamuseks oleme koostanud ka kolmkorvpallifänni reisipaketti - Superfänni, Nädalavahetuse- ning Argipäevapaketi, mis sisaldavad charterlendu Milanosse ja tagasi, majutust koos teiste fännidega 4* hotellis, transfeere lennujaama ja mängupaiga vahel ja mängupileteid.

Vaata pakette meie kodulehelt SIIT


MÄNGUPILETITE JA PILETIPASSIDE OSTMISE REEGLID

1. Üldised tingimused
- Reisiekspert vahendab piletimüüki Eesti fännitsooni FIBA EUROBASKET 2022 Euroopa Meistrivõistlustele.
- Reisieksperdi vastutus piirneb üksnes piletite vahendamise ja üle andmisega. Kogu ürituse toimumist puudutava eest vastutab ürituse korraldaja ja piletite väljastaja vastavalt nende kehtivatele reeglitele.
- Reisiekspert vahendab piletite müüki sündmuse korraldaja nimel ega vastuta sündmuse korraldamise, toimumise, kvaliteedi, reklaamide või korraldaja antud lubaduste eest.
- Fännitsooni piletid ja passid müüakse sektorisse ilma istekohata, tellimuse kaupa istekohad koos. Istekohad jagatakse tellimuste järjekorras, esimesed tellimused eespool.
- Ürituse ärajäämisel või kuupäeva muutmisel lähtutakse korraldaja reeglites sätestatuga. Ürituse ära jäämisel või edasi lükkumisel ei kuulu tagastamisele Reisieksperdi teenustasu, internetipoe teenustasu, kättetoimetustasud ning agenditasu.
- Ürituse ärajäämise korral piletite hüvitamiseks ette nähtud protseduuride mittejärgimine võib kaasa tuua hüvitise saamise õiguse kaotuse.
- Tulenevalt Covid-19 pandeemiast ja ebakindlast terviseolukorrast lähikuudel toimub EuroBasket 2022 piletite eelmüük järgmiselt: - Kui pealtvaatajate arvu piirmäära muudetakse (konkreetsele seansile ja/või konkreetsele sektorile) ja mängudele lubatakse vähem pealtvaatajaid kui on müüdud piletite arv, kuuluvad piirmäära ületavad piletid annulleerimisele vastavalt ostujärjekorrale (alates viimasest) ja selle eest makstakse hüvitist vastavalt korraldaja tingimustele.
- Piletite ostu puhul töödeldavad isikuandmed on nimi, e-posti aadress ja makse teostamiseks vajalikud muud andmed.
- Reisiekspert saadab ostetud pileti(d) PDF-failina tellija antud e-posti aadressile, kui korraldaja on fännitsooni piletid väljastanud. Fännitsooni pileteid ei väljastata ühe kaupa. Jooksva kuu tellimused esitatakse korraldajale korraga ja tellijale kinnitatakse tellimuse hetkel kuupäev, millal piletid üle antakse.
- Ürituse korraldaja on Eurobasketi finaalvooru grupi korralduskomitee, Via Vitorchiano 113, 00189 Rooma, Itaalia (Comitato Organizzatore del girone fase finale di Eurobasket, Via Vitorchiano 113, 00189 Roma, Italy)

2. Tellija õigused ja kohustused
Reisieksperdi kaudu piletite ostmisega kinnitab kasutaja, et:
- on esitanud enda kohta õiged andmed;
- kontrollib ja järgib korraldaja kehtestatud tingimusi, mis on leitavad https://www.fiba.basketball/eurobasket/2022 lehel. Turvalisuse tagamiseks võivad korraldajad piirata kaasatoodud esemeid, kehtestada vanuseli piiranguid, eritingimusi nt lemmikloomadele ja alkoholi kaasa võtmisele või kehtestada lisatasusid;
- hoida pilet alles kuni sündmuse lõpuni ja vastutab isiklikult, et see on kontrollimiskõlbulik.
Reisiekspert ei kontrolli soodushinnaga pileti ostmisel hinnasoodustuse saamiseks vajalike tingimuste olemasolu. Soodustingimustel sündmusele sissepääsu õigust kontrollitakse sündmuse toimumise kohas.
Pileti ostmisega kinnitab kasutaja, et on teadlik, et tal puudub 14-päevane müügilepingust taganemise õigus (VÕS 53 lg 4 p 72).

3. Pretensioonide esitamine
- Kõik sündmuse ja korraldajamisega seotud pretensioonid tuleb esitada korraldajale. Reisiekspert tegeleb ainult nende pretensioonidega, mis tulenevad Reisieksperdi tellimuste täitmise ja piletite üle andmisega.
- Sündmuse mittetoimumisel või selle toimumisaja, -koha muutumisel vastutab korraldaja.
- Reisiekspert ei vastuta korraldaja poolt Eurobasketi lehele lisatud sisu, kommentaaride jm andmete eest.

4. Teenustasud
- Igale ostetud piletile lisandub Reisieksperdi teenustasu.
- Juhul kui sündmusega on seotud muud vältimatud lisatasud, siis need lisanduvad piletihinnale ja Reisieksperdi teenustasule.
- Reisieksperdi teenustasu maksmisega kinnitab kasutaja, et on tutvunud kõikide Reisieksperdi ja korraldaja sätestatud tingimustega ja aktsepteerib neid.
- Reisieksperdi teenustasu ei kuulu tagastamisele sõltumata sündmuse toimumisest või selle muutmisest.

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tellimisvorm